Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamircisi denilince Kayseri de akla ilk gelen servis Also Teknik olmaktadır. 13 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı sürdürürken müşterilerimizden aldığımız güç ile yaygın servis ağımızı genişletmekteyiz. Kayserinin Melikgazi, Talas, Kocasinan, Belsin gibi pek çok ilçesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Üstelik tüm bu çalışmalarımız için ekstra nakliyat ücreti yada yol ulaşım ücreti gibi herhangi bir ödeme talep etmemekteyiz.

Çamaşır makinesi servisi olarak teknik servis bünyemizde Vestel, Arçelik, Beko gibi pek çok markaya ait ürünlerin bakım, onarım ve kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yenilenen çamaşır makineleri üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Böylece müşterilerimizden gelen talepleri doğru olarak değerlendirmek adına gerekli olan donanım ve eğitimleri sağlamış oluyoruz.

Kayseri çamaşır makinesi tamircisi ihtiyaçlarınızda çok kısa sürede adresinize geliyor ve çamaşır makinesini yerinde inceliyoruz. Alanında uzman teknik servis personellerimiz makinenin bulunduğu yerde müdahale etme imkanına sahipse orada onarımı gerçekleştirerek çalışmalarını tamamlıyorlar. Fakat detaylı inceleme gerektiren durumlarda çamaşır makinenizi teknik servisimize getirerek burada bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. İşlemleri tamamlanan çamaşır makinelerini teste tabi tutarak sorunun ortadan kalktığından emin olduktan sonra müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Kayseri Çamaşır Makinesi Servisi

Kayseri çamaşır makinesi servisi olarak makinenizin adresinizden gelinip alınması ve yeniden adresinize teslim edilmesi aşamalarında tüm süreci firmamız üstlenmektedir. Böylece müşterilerimizin nakliyat aracı bulmakla ve ekstra masraf yapmakla meşgul olmasını da engellemiş oluyoruz. Müşterilerimize Also Teknik olarak her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma çabasında olduk ve bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı titizlikle davranacağız.

Kullandığımız yedek parçaların orijinal yedek parça olması konusunda oldukça titiz davranıyoruz. En uygun fiyatlı işçilik ücretlerimiz sayesinde düşündüğünüzden çok daha azını ödeyerek çamaşır makinesi servisi hizmetinden faydalanmış oluyorsunuz. İster öğrenci ister çalışan isterseniz de aile olun, bütçenize en uygun fiyatlarla çamaşır makinesi tamircisi arıyorsunuz Also Teknik sizlerin her zaman yanında.

Yıllardır edindiğimiz dürüstlük ilkemizden vazgeçmeden Kayserinin en çok tercih edilen çamaşır makinesi ve beyaz eşya servisi olmaya devam edeceğiz. Alanında uzman teknik servis personellerimiz ile tüm beyaz eşyalarınızın arıza, onarım ve bakım işlemlerini profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.