Buzdolabı Servisi

Also teknik servis olarak 13 yılı aşkın bir süredir hizmetlerimize devam etmekteyiz. Teknik servisimiz bünyesinde Vestel, Arçelik, Beko gibi markalar başta olmak üzere tüm markaların buzdolapları tamir edilmekte, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimizin tamamını alanında uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Kayseri’de uzun süredir buzdolabı servisi olarak hizmet sağlayan firmamız kendi alanında ilk akla gelen tercih olmaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın tamamında dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmedik. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürdük. Buzdolabı tamircisi kavramının karşılığını ucuz işçilik ücretleriyle taçlandırdık. Böylece cebinizden ekstra ücret çıkmasına gerek kalmadan en uygun fiyatlarla buzdolabınızın arızasını gidermeyi hedefledik.

Kayseri buzdolabı servisi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına günümüz teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Bu alanda gerçekleştirilen yeniliklerin neler olduğu, en sık arızalanan parçalar gibi çeşitli kriterlere göre analizlerimizi sürdürmekteyiz. Buzdolabı tamircisi ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmak adına buzdolabınızı adresinizde inceliyoruz. Arızanın kaynağının orada çözülmesi mümkün ise buzdolabınızı taşımadan orada onarım işlemini gerçekleştiriyor ve aynı anda süreci tamamlıyoruz. Bu hizmetimizin temel amacı müşterilerimizin zaman kaybetmesini engellemektir.

Kayseri Buzdolabı Servisi

Her buzdolabı arızası birbirinden farklı olacağından dolayı eğer adresinizde arızanın onarımı mümkün değilse teknik servis personellerimiz tarafından buzdolabınız mobil teknik servis aracımıza yüklenerek servis alanına getirilecektir. Burada detaylı incelemeler gerçekleştirilerek sorunun kaynağına ulaşılacak ve arızanın onarımı gerçekleştirilecektir. Arızası giderilen buzdolabınız teknik servis personellerimiz tarafından adresinize getirilerek teslim edilecek ve test edilecektir. Tüm bu süreçte müşteri memnuniyetinin sağlanması adına hızlı ve kaliteli hizmet konusunda titizlik gösterilecektir. İşte Kayseri Also Teknik olarak 13 yıldır bu prensiple çalıştık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kayserinin en çok tercih edilen beyaz eşya servisi olarak müşteri memnuniyetine, dürüstlüğe ve güler yüzlü hizmete önem vermekteyiz. Buzdolabı tamircisi ihtiyaçlarınıza en kısa sürede yanıt vererek buzdolabınızı en uygun fiyatlandırmalarla onararak yeniden adresinize teslim etmekteyiz. Profesyonel teknik servis tecrübesinden faydalanarak pahalı bakım ve onarım işlemlerinizi uygun fiyatlarla yaptırarak bütçenize destek olun. Orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetlerimiz sizlerin memnuniyetini sağlayacaktır.