Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamircisinin başarısı sektör içerisinde geçirdiği süreden anlaşılabilmektedir. Also Teknik olarak 13 yıldır bulaşık makinesi servisi görevi üstlenmiş bulunmaktayız. Kayserinin hemen hemen tüm ilçelerine hizmet sağlayarak profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunma konusunda yoğun çaba göstermekteyiz.

Firmamız bünyesinde bulunan personellerin tamamı alanında uzman olarak ifade edilmektedir. Bu sayede bulaşık makineleri başta olmak üzere tüm beyaz eşya tamiri, bakımı ve onarımı konusunda profesyonel hizmet sunabilmekteyiz. Bulaşık makinesi arızalarında firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren müşteri hizmetleri yetkililerimiz kaydınızı oluşturacaktır. Ardından teknik servis personellerimiz adresinize yönlendirilerek arıza onarım süreci başlatılacaktır. Belirttiğiniz adrese ulaşan ekip arkadaşlarımız arızayı orada giderme konusunda inceleme yapacaktır. Eğer bu durum mümkün değilse, detaylı analiz yapmak üzere bulaşık makinenizi teknik servis alanımıza getireceklerdir. Bu süreçte firmamız kendi nakliyat araçlarını kullanacağından dolayı sizlerin herhangi bir araç ayarlama problemiyle karşı karşıya kalmayacağınızı ifade etmek isteriz.

Kayseri Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi olarak ekip arkadaşlarımızın arıza onarımını gerçekleştirmesinin ardından makineyi teste tabi tutmaktadır. Gerekli koşullar altında test başarılı olarak tamamlandığında bulaşık makinenizi adresinize teslim etmek üzere ulaştıracak ve montajını gerçekleştireceklerdir. Kalite standartlarımız gereğince orijinal yedek parça kullanarak müşteri memnuniyetini üst noktada tutmaktayız.

Sizlere sunulan fiyatlandırmalar müşteri memnuniyeti adına en uygun fiyatlandırmalar olma özelliğine sahiptir. Kayseri’de 13 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermemizin temelinde müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini çok boyutlu olarak düşünmektedir. Hem gerçekleştirilen hizmetin kalitesi hem de fiyatlandırma politikası olarak müşterilerimizi memnun ederek yaptığımız işin hakkını vermek temel amacımız olmaktadır.

Melikgazi, Belsin, Talas, Beyazevler başta olmak üzere Kayserinin tüm ilçelerine hizmetimizi taşımaktayız. Bulaşık makinesi servisi taleplerinize en kısa sürede yanıt vererek sorunun çözümü için profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz. Her evin bütçesine uygun olacak fiyatlandırmalar sağlayarak öğrenciden, memura, işçiden, çalışana kadar kimseyi zor durumda bırakmayacak fiyatlandırmalarla tamir, onarım ve bakım hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Bulaşık makinesi tamircisi arayışlarınızda sizlerin çözüm ortağınız olarak memnuniyetinizi sağlamayı hedeflemekteyiz. Sektör içerisindeki deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak sorunun çözümünü en doğru şekilde sunarak arızanın ortadan kaldırılması doğrultusunda çalışmaktayız.