Buzdolabı Servisi

Kayseri’de uzun süredir buzdolabı servisi olarak hizmet sağlayan firmamız kendi alanında ilk akla gelen tercih olmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürdük. Buzdolabı tamircisi kavramının karşılığını ucuz işçilik ücretleriyle taçlandırdık. Böylece cebinizden ekstra ücret çıkmasına gerek kalmadan en uygun fiyatlarla buzdolabınızın arızasını gidermeyi hedefledik.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamircisi denilince Kayseri de akla ilk gelen servis Also Teknik olmaktadır. 13 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı sürdürürken müşterilerimizden aldığımız güç ile yaygın servis ağımızı genişletmekteyiz. Kayserinin Melikgazi, Talas, Kocasinan, Belsin gibi pek çok ilçesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Üstelik tüm bu çalışmalarımız için ekstra nakliyat ücreti yada yol ulaşım ücreti gibi herhangi bir ödeme talep etmemekteyiz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi arızalarında firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren müşteri hizmetleri yetkililerimiz kaydınızı oluşturacaktır. Ardından teknik servis personellerimiz adresinize yönlendirilerek arıza onarım süreci başlatılacaktır. Belirttiğiniz adrese ulaşan ekip arkadaşlarımız arızayı orada giderme konusunda inceleme yapacaktır. Eğer bu durum mümkün değilse, detaylı analiz yapmak üzere bulaşık makinenizi teknik servis alanımıza getireceklerdir.

ARÇELİK SERVİSİ

En çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birisi olan Arçelik dayanıklılığı ile tüketicilerin genellikle memnun kaldığı bir markadır. Ancak her beyaz eşya markasında ortaya çıkması muhtemel teknik sorunlar Arçelik marka beyaz eşyalarda da zaman içerisinde ortaya çıkmaktadır. Bu teknik sorunlar değişkenlik gösterir ancak tamirat için geç kalmamalısınız. Kayseri Arçelik beyaz eşya teknik servisi ihtiyacı duyan tüketiciler yıllardır firmamızı tercih etmekte ve memnun kalmaktadırlar.

Neden Biz?

7/24 Teknik Destek

Pazar günleri de dahil her gün hizmet veriyoruz.

Anında Servis

Bizi aramanız durumunda hemen servsis imkanı sunuyoruz.

15 Yıllık Tecrübe

Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle, beyaz eşyalarınız emin ellerde.

Garantili İşlem

Kullandığımız parçalar ve yapılan işçilik garantilidir.

Zamanında Teslimat

İş yerimizde tamir edilmesi gereken makinalar, size söylenen zamanda teslim edilir.

Uygun Fiyat

Kayseri’de en uygun fiyata, en kaliteli hizmeti biz sunuyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Çünkü biz Arçelik marka tüm beyaz eşyaların teknik sorunları ile yakından ilgileniyoruz. Teknik arıza belirlemesi yapıyoruz ve genellikle orjinal para değişimi işlemi ile de sorunu çözüyoruz. Eğer beyaz eşyanızın sorunu parça ile ilgiliyse, parça değişimi işlemi yeterli olmaktadır fakat herhangi bir beyaz eşya modelinin birden fazla, pek çok farklı teknik sorunu olabildiğini göz önünde bulundurduğumuzda Arçelik beyaz eşya servisi olarak yine tüm bu sorunlar için de hizmet vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Dolayısıyla sahip olduğunuz Arçelik marka beyaz eşya modelinizin modeli ne olursa olsun; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın her türlü teknik sorunu için kısa sürede tamirat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Tamirat sürecinde cihazınıza en ufak hasar gelmiyor çünkü uzman ve deneyimli personellerimiz tamirat işlemini oldukça titiz bir şekilde tamamlıyor. Bu sayede sizlere beyaz eşyanızı tıpkı ilk zamanlardaki gibi tam verimli ve güvenli bir şekilde çalışır halde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Kayseri Arçelik beyaz eşya servisi olarak adresinize kadar geliyoruz ve arıza tespiti yaparak sizlere arıza giderilmesi için ne kadar masraf olduğunu söylüyoruz. Kayseri merkezi için hizmet veriyor olduğumuz gibi ayrıca: Belsin, İldem, Erkilet, Mimsin, Mimarsinan, Anayurt, Kocasinan, Melikgazi yerleşim birimlerine de yine özel aracımız ile adresinize kadar geliyoruz ve adresinizde beyaz eşyanızın arıza durumunu belirliyoruz. Arçelik beyaz eşya teknik servisi olarak herhangi bir model ayrım yapmadan Arçelik marka olan tüm beyaz eşyalarınızın teknik arıza durumu ile yakından ilgileniyoruz. Also Teknik olarak sektörde yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Teknik servis nokta mısın Arçelik beyaz eşya servisi olarak yıllar boyunca tercih ediliyor olmasının ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini kazanıyorum olmasının en temel sebeplerinden birisi de güvenilir bir teknik servis noktası olmasıdır. Sizlere olabilecek en uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız. Bununla beraber gereksiz masraf ile karşı karşıya kalmanızı istemediğimiz için cihazınızın uzun vadede sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışacağından Emin olduğumuz bir şekilde sizlere teslim ederiz. eğer ki kullanmakta olduğunuz ve şuan arızalı olan beyaz eşyanızı bizlere gösterdiğiniz zaman bizler bu beyaz eşyanın uzun vadede verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını engelleyecek daha farklı teknik sorunlar bulursak Bu sorunlar hakkında sizlere bilgi aktarımında kullanarak çeşitli tedbirleri almanızı sağlarız. eğer ki bu aşamada Arçelik teknik servisi olarak bizlerin yapabileceği belli başlı teknik önlemler varsa da sizleri yine bu teknik önlemler hakkında bilgilendirilir ve talep etmeniz durumunda kullanmakta olduğunuz beyaz eşyanın arıza giderme işlemi tamamlandıktan sonra söz konusu ek tedbirlerin alınmasını sağlarız. Bu sayede beyaz işçi yalnızlığı uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde güvenli ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

24 Saat Teknik Destek

7/24 bizi arayabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Online Yardım

Bize 0505 958 79 18 numaralı Whatsapp hattından ulaşarak destek alabilirsiniz.

Anında Servis

Beyaz eşya tamiri için bizi arayarak anında servis hizmeti alabilirsiniz.

KAYSERİ ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik marka beyaz eşyanızın her türlü orijinal parça değişim işlemini gerçekleştirdiğimiz gibi ayrıca cihazın orijinalliğini hiçbir şekilde zarar vermeden tamirat işleminide gerçekleştirmekteyiz. çünkü müşterilerimizin bu beyaz eşyaları satın aldıkları gündeki gibi tam performansta bir şekilde çalışmalarını istediklerini biliyoruz. Bu bilinç ile cihazın orijinalliğini koruyoruz. hem cihazım uzun ömürlü olması hem de daha önce de ifade ettiğimiz gibi cihazın ilk günlerindeki gibi verimli bir şekilde çalışma işlemini gerçekleştirmesi için son derece titiz bir teknik servis çalışması gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda yeniden Kayseri Arçelik teknik servisi olarak sektörde bizlere güvenebileceğinizin altını çizmek isteriz. Also Teknik Kayseri’de nerede olursanız olun kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi bulaşık makinesi ve buzdolabı da dahil olmak üzere diğer tüm Arçelik marka beyaz eşyalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz güvenilir bir teknik servis hizmet birimi olma özelliğindedir. Ekibimiz alanında uzman personeli ile hizmet vermekte olup aynı zamanda hizmet sürecinde sorularınızı yanıtlamaktadır.

Çünkü kazanacağımız para bizim için ikinci planda olup daha da önemlisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bunu da ancak sizler ile doğru bir şekilde iletişim kurarak ve sizlere güvenilir bir şekilde hizmet vererek kazanabileceğimizi inanıyoruz. Kayseri genelinde hizmet alabileceğiniz birçok beyaz eşya teknik servisi elbette bulabilirsiniz. ancak sizleri gereksiz masraf çıkarmayacak ve beyaz eşyanın zaman orjinalliğini bozmadan kısa bir süre içerisinde tamirat işlemini gerçekleştirir sizlere en verimli çalışır bir şekilde teslimatını gerçekleştirecek güvenilir bir Arçelik marka beyaz eşya teknik servis bulabilmeniz oldukça zordur. Bu bağlamda bizler beklentilerinizi karşılıyor olduğuna inanıyoruz ve yıllar boyunca sizlerden gelen olumlu yorumlar ve memnuniyet düşüncelerimiz doğrultusunda hizmet vermeye aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey bizlerle iletişime geçmenizdir. çünkü bu sayede hem hizmet sürücemize dair çok daha fazla bilgi alabilir hem de Arçelik marka beyaz eşyanızın kısa bir süre içerisinde tamir edilmesini isteyebilirsiniz.

Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi gibi sahip olduğunuz Arçelik marka beyaz eşyanız için yedek parça temini yapabiliriz, motor ve elektrik aksanına bağlı sorunları belirleyebilir ve en kısa sürede tamiratını gerçekleştiririz. Ekstra masraf olmadan, sizlere söyleyeceğimiz tek bir net fiyat dahilinde tamirat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere tam anlamıyla güvenli bir şekilde çalışıyor olduğundan emin olduğumuz bir şekilde beyaz eşyalarınızı teslim ederiz. Bu sayede yıllar boyunca beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde kullanmaya gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Teslimat süreci ile ilgili olarak ekibimiz beyaz eşyaların aile evlerinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun farkında bir şekilde süreci ilerletir. Bu bağlamda bizim de en önemli amacımız siz değerli müşterilerimizin evlerinde en temel eşyaları konumunda olan bu beyaz eşyaları olabilecek en kısa sürede sizlere teslim edebilmektir. Ancak bu teslimat süresini olabildiğince kısa tutmamıza karşın hizmet kalite sürecinden kesinlikle ödün vermiyor olduğumuzu da belirtmek isteriz. Nitekim daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi bizler sizlere teslimat öncesinde beyaz eşyalarınızın tam anlamıyla güvenli, sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışıyor olduğundan emin oluruz ve sonrasında sizlerin adresinize kadar teslimat işlemini gerçekleştiririz. Çünkü daha sonrasında herhangi bir şekilde kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalmanızı ve ayrıca ekstra bir harcama yapmanızı istemeyiz. Bu bağlamda Kayseri genelinde hizmet vermekte olan beyaz eşya teknik servis noktamıza her daim güvenebileceğinizi söylemek isteriz. Şimdi sizler arıza durumunda olan beyaz eşyanızın tamiratı ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplandırmak, Kayseri’de adresinize kadar teknik servis talebinde bulunmak ve fiyat konusunda kesin bir bilgi almak için gün içerisinde bizimle hizmet telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.